O NÁS

OCEL JE VŠUDE KOLEM NÁS

Společnost BHC Metal s.r.o. je mladou, energetickou společností s proaktivním přístupem. Zabýváme se zpracováním kovových i nekovových materiálů a vytváříme dokonalé výrobky, které splní nejpřísnější požadavky zákazníka. Stavíme na dlouholetých zkušenostech v automobilovém průmyslu, víme jaké jsou požadavky a dbáme na dodržení dohodnutých termínů. 

Do výrobního portfolia patří ocelové konstrukce jako jsou přístřešky, terasy nad terénem, samonosné pojezdové brány, plotové dílce a v neposlední řadě designové schodiště a zábradlí. Jak se můžete přesvědčit v sekci realizované projekty - na moderním designu si necháváme záležet. 

Pro průmysl vyrábíme regály, vozíky, pracovní stoly, pořadače atd. Umíme navrhnout a vyrobit dle požadavků zákazníka konstrukce z hliníkových stavebnicových profilů - mezi výrobky patří oddělovače, nástěnky, stojany pro pracovní nářadí, průhledné skříně pro snadný přehled o stavu zásob na pracovišti, kanban zakladače a další výrobky, které jsou potřebné pro LEAN řízení.