Služby

Ocelové konstrukce
Na zakázku vyrobíme ocelovou konstrukci dle vámi dodané výkresové dokumentace. Pokud nemáte dokumentaci, jsme schopni ji pro vás zpracovat. 
Mezi námi dodávané ocelové konstrukce patří: přístřešky, terasy nad terénem, městský inventář, kolárny, ocelové palety, požární žebříky, rampy a mnoho dalšího.

Ocelová schodiště
Zabýváme se výrobou venkovních i interiérových schodišť. Ať se jedná o klasická schodiště například do průmyslových objektů, tak umíme navrhnout a vyrobit designová schodiště, která budou originální a přesně dle  vašich představ.


Designové zábradlí
Již máte schodiště, ochoz nebo balkon a rádi byste svůj domov ozvláštnili něčím novým, nadčasovým z materiálu, který vydrží a nevyžaduje údržbu? 
Nabízíme zakázkovou výrobu ocelových designových zábradlí, včetně kombinace oceli a skla. 
Provádíme také montáže nerezových zábradlí. 

Samonosné posuvné brány, vrata
Již vás nebaví v dešti nebo za sychravého počasí otevírat manuálně vjezdovou bránu?
Vyrobíme pro vás samonosnou posuvnou bránu, dvojkřídlou bránu nebo jen branku. Mezi nejčastější výplně patří tahokov nebo dřevěné latě. Dodáváme včetně montáže elektrických pohonů. 

Hliníkový konstrukční systém
Rozšiřujete průmyslovou výrobu nebo jen potřebujete obnovit opotřebené vybavení? 
Vyrábíme modulární pracovní stoly, manipulační vozíky, regály, kanbanové zakladače a mnoho dalšího. 

Navrhneme pro vás nejvhodnější řešení, aby byly splněny všechny požadavky. Konstrukci jsme schopni dodat z jakéhokoliv konstrukčního systému - ITEM, REXROTH nebo ALUTEC KK.

Konstrukční práce ve 3D
Potřebujete navrhnout a zkonstruovat výrobní nebo montážní přípravek, ocelovou konstrukci,  přepravní ocelovou paletu, pracovní stůl, designové zábradlí nebo ocelové schodiště? Najdeme řešení na jakoukoliv vaši potřebu.
Máme několikaleté zkušenosti s návrhem konstrukcí ve 3D prostředí převážně z automobilového průmyslu.

Výroba na klíč
Mnoho zakázek, ale výrobní kapacity docházejí, nečekaná porucha nebo nedostatek pracovníků? 
Využijte výrobu na klíč, předejte nám výkresovou dokumentaci a starosti přeneste na nás. Zajistíme vše potřebné, CNC obrábění, svařování, povrchovou úpravu i montáž.  Doplňkové služby
Naše výrobky jsme schopni dodat s různými druhy povrchových úprav, mezi nejběžnější úpravy patří žárové zinkování (pro jeho dlouhou životnost) a práškové lakování (pro jeho mechanickou odolnost a stálebarevnost).
Potřebujete výpalky s ohybem? Máme ověřené dodavatele na které se lze spolehnout.